ZOLIT Preparaty czyszczące

Zmywacz białych nalotów

Preparat do usuwania zabrudzeń z zapraw murarskich i tynkarskich na ścianach, szkle, drewnie, cegle, cegle klinkierowej, dachówkach, futrach metalowych oraz do mycia narzędzi i urządzeń betoniarskich: usuwa wykwity węglanowe, przywraca kolor i estetyczny wygląd elementom betonowym.

Preparat do mycia kostki brukowej

Preparat do czyszczenia kostki brukowej, fug cementowych oraz innych naturalnych i barwionych elementów betonowych: usuwa uporczywe zabrudzenia z kostki brukowej i posadzek betonowych, usuwa tłuste zabrudzenia, osady rdzy, plamy po wodzie oraz inne uciążliwe zabrudzenia, odświeża i ożywia kolor czyszczonej powierzchni, skuteczny wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Zmywacz zielonych nalotów

Do usuwania zielonych nalotów z powierzchni tynków, dachówki i klinkieru: skutecznie zmywa i usuwa zielone zabrudzenia pochodzenia organicznego z powierzchni budowlanych, nie odbarwia czyszczonej powierzchni, przywraca estetyczny wygląd. na zewnątrz i do wewnątrz budynków.

Zmywacz plam olejowych

Preparat do czyszczenia starych i nowych plam olejowych z powierzchni betonowych, kostki brukowej i posadzek, płyt chodnikowych: czyści plamy po smarach i wyciekach oleju, umożliwia szybkie i dokładne usunięcie nawet starych plam po olejach silnikowych, hydraulicznych, spożywczych oraz śladów po oponach, odświeża i odżywia kolor kostki.

Preparat do mycia i odtłuszczania elewacji

Do mycia zabrudzeń z powierzchni tynków, kominów, dachówki, klinkieru i kamienia naturalnego. Zalecany do odtłuszczania powierzchni przed impregnacją: skutecznie zmywa i odtłuszcza, usuwa uporczywy brud, osady sadzy, rdzy oraz inne uciążliwe zabrudzenia, nie odbarwia czyszczonej powierzchni, przywraca estetyczny wygląd, na zewnątrz i do wewnątrz.

Preparat do mycia szyb kominkowych

Preparat do czyszczenia szyb kominkowych jest przeznaczony do czyszczenia szklanych drzwi pieców i kominków z osadu, sadzy i innych zanieczyszczeń. Efektywnie czyści spaleniznę ze szklanych powierzchni i odtłuszcza je. Środek nie zawiera szlifujących komponentów, dlatego też nie rysują szkła.